De kracht
van mensen

Ons team

Filter

Thema

Locatie

Functie

“Teamcoördinator Armoedeverenigingen”

Joke Aerts

Teamcoördinator

Dienstverlening

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 62

joke.aerts@rimo.be

 

“Ons Centrum”

Elien Aerts

Opbouwwerker

Dienstverlening

Leopoldsburg

 

0492 46 07 13

elien.aerts@rimo.be

“Buurtwerk Termien & Vlakveld”

Nicole Baerts

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0497 58 43 65

nicole.baerts@rimo.be

“Café Anoniem”

Geert Berghmans

Opbouwwerker

Dienstverlening

Hasselt

 

0492 22 44 68

geert.berghmans@rimo.be

“Het Open Poortje in Lummen & Dorpenbeleid in Pelt”

Katalin Blancquaert

Opbouwwerker

Buurten - Dienstverlening

Lummen, Pelt

 

0492 25 86 03

katalin.blancquaert@rimo.be

“Café Anoniem & Wonen op maat”

Linda Bleukx

Opbouwwerker

Dienstverlening - Wonen

Hasselt, Heusden-Zolder

 

0498 88 06 37

linda.bleukx@rimo.be

“Teamcoördinator Buurtgerichte Zorg & Wonen”

Rudi Bloemen

Opbouwwerker - Teamcoördinator

Dienstverlening - Wonen

Heusden-Zolder, Pelt

 

0497 58 43 66

rudi.bloemen@rimo.be

“Café Anoniem”

Cassandra Boijmans

Opbouwwerker

Dienstverlening

Hasselt

 

0492 46 07 15

Cassandra.boijmans@rimo.be

“Depot Margo”

Karel Bollen

Opbouwwerker

Dienstverlening

Diepenbeek

 

0497 58 43 68

karel.bollen@rimo.be

“Teamcoördinator Wonen & Buurten”

Heidi Bosselaers

Teamcoördinator

Buurten - Wonen

Heusden-Zolder

 

0490 41 04 10

heidi.bosselaers@rimo.be

“Buurtgerichte Zorg & Buurtwerk Meulenberg”

Karima Boutliss

Opbouwwerker

Dienstverlening

Heusden-Zolder, Houthalen-Helchteren

 

0497 58 43 69

karima.boutliss@rimo.be

“Buurtwerk Steenveld”

Liesbeth Brusselaers

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0497 58 43 85

liesbeth.brusselaers@rimo.be

“De Nieuwe Volksbond”

Jade Budeners

Opbouwwerker

Dienstverlening

Tongeren

 

0497 58 43 63

jade.budeners@rimo.be

“Buurtgerichte Zorg”

Katleen Caymax

Opbouwwerker

Dienstverlening

Heusden-Zolder, Pelt

 

0497 58 43 43

katleen.caymax@rimo.be

“Buurtwerk Steenveld & Café Anoniem”

Jolien Coemans

Opbouwwerker

Buurten - Dienstverlening

Beringen, Hasselt

 

0492 46 07 11

jolien.coemans@rimo.be

“Buurtwerk Kolderbos”

Femke Croux

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0497 58 43 70

femke.croux@rimo.be

“Woonwagenwerk”

Hilde Degol

Opbouwwerker

Wonen

Limburg

 

0497 58 43 86

hilde.degol@rimo.be

“SOMA”

Geert Desmet

Opbouwwerker

Dienstverlening

Maasmechelen

 

0497 58 43 71

geert.desmet@rimo.be

“Op Wielekes & Depot Margo”

Gina Driesen

Projectmedewerker - Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 58

gina.driesen@rimo.be

“HR”

Nadine Dupont

Secretariaat

Diepenbeek, Heusden-Zolder

 

0497 58 43 55

nadine.dupont@rimo.be

“Buurtwerk Kolderbos & Waterschei”

Fatiha Gharmaoui

Projectmedewerker

Buurten

Genk

 

0491 61 43 07

fatiha.gharmaoui@rimo.be

“Teamcoördinator Buurtwerk & Onderwijsopbouwwerk”

Katrien Franssens

Teamcoördinator

Buurten - Onderwijs

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 72

katrien.franssens@rimo.be

“OnderOns”

Liza Gasparini

Opbouwwerker

Dienstverlening

Sint-Truiden

 

0492 46 46 41

liza.gasparini@rimo.be

“Algemeen directeur”

Liesbeth Geybels

Directie

Heusden-Zolder

 

0476 61 15 30

liesbeth.geybels@rimo.be

“SOMA”

Inge Gillessen

Opbouwwerker

Dienstverlening

Maasmechelen

 

0492 25 85 89

inge.gillessen@rimo.be

“Communicatie”

Bart Gregoor

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0473 65 43 09

bart.gregoor@rimo.be

“Vlinder & Het Open Poortje”

Rudi Haselaars

Opbouwwerker

 

0490 56 50 77

rudi.haselaars@rimo.be

“Buurtwerk Meulenberg”

Michaël Herbots

Opbouwwerker

Buurten

Beringen, Houthalen-Helchteren

 

0495 24 04 99

michael.herbots@rimo.be

“Buurtwerk Meulenberg”

Vera Houben

Opbouwwerker

Buurten

Houthalen-Helchteren

 

0497 58 43 48

vera.houben@rimo.be

“Café Anoniem”

Cetin Ikiz

Opbouwwerker

Dienstverlening

Hasselt

 

0491 61 24 17

cetin.ikiz@rimo.be

“Zakelijk coördinator”

Johnny Jans

Directie

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 54

johnny.jans@rimo.be

“Café Anoniem”

Katarina Jiresova

Opbouwwerker

Dienstverlening

Hasselt

 

0492 58 62 02

katarina.jiresova@rimo.be

“Onderwijsopbouwwerk”

Diane Lemmens

Opbouwwerker

Onderwijs

Leopoldsburg

 

0497 58 43 44

diane.lemmens@rimo.be

“Adjunct-Directeur”

Claudia Mellebeek

Directie

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 52

Claudia.mellebeek@rimo.be

“SOMA”

Conny Mertens

Opbouwwerker

Dienstverlening

Heusden-Zolder, Maasmechelen

 

0497 58 43 84

conny.mertens@rimo.be

“Buurtwerk Beringen-Mijn”

Patrick Moons

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0497 58 43 75

patrick.moons@rimo.be

“De Nieuwe Volksbond”

Lucrèce Ory

Projectmedewerker - Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 59

lucrece.ory@rimo.be

“Café Anoniem”

Verdiana Palombo

Opbouwwerker

Dienstverlening - Wonen

Hasselt, Heusden-Zolder

 

0493 27 12 31

Verdiana.palombo@rimo.be

“OnderOns & Onderdak”

Nathalie Pirenne

Opbouwwerker

Dienstverlening - Wonen

Sint-Truiden

 

0495 24 15 41

nathalie.pirenne@rimo.be

“Buurtwerk Waterschei”

Emine Sahin

Opbouwwerker

Buurten

Genk

 

0491 37 74 09

emine.sahin@rimo.be

“Directieassistent”

Karin Schagen

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 53

karin.schagen@rimo.be

“Communicatie”

Geert Swennen

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 46

geert.swennen@rimo.be

“Opbouwwerk Paspoel Anders”

Katrien Swennen

Opbouwwerker

Buurten

Tongeren

 

0497 97 36 72

katrien.swennen@rimo.be

“Onderwijsopbouwwerk”

Greetje Swerts

Opbouwwerker

Onderwijs

Hasselt

 

0497 58 43 78

greetje.swerts@rimo.be

“Algemeen beleid”

Frederik Vaes

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 80

frederik.vaes@rimo.be

“SOMA”

Daphne Van de Merckt

Projectmedewerker

Dienstverlening

Maasmechelen

 

089 77 73 37

daphne.vandemerckt@rimo.be

“OnderOns”

Linda Vandebosch

Projectmedewerker - Secretariaat

Heusden-Zolder, Sint-Truiden

 

0497 58 43 57

linda.vandebosch@rimo.be

“Café Anoniem”

Jürgen Vanhees

Opbouwwerker

Buurten - Dienstverlening

Hasselt, Houthalen-Helchteren

 

0497 58 43 83

jurgen.vanhees@rimo.be

“Teamcoördinator Depot Margo & Café Anoniem & Ons Centrum”

Ann Vanhengel

Teamcoördinator

Dienstverlening

Heusden-Zolder

 

0490 56 50 75

ann.vanhengel@rimo.be

“Depot Margo”

Lies Vanheusden

Opbouwwerker

Dienstverlening

Diepenbeek

 

0492 46 07 14

lies.vanheusden@rimo.be

“Boekhouding”

Erna Vanhove

Secretariaat

Heusden-Zolder

 

0497 58 43 60

erna.vanhove@rimo.be

“Brede School De Terrilling”

Lien Vanlangenaeker

Opbouwwerker

Onderwijs

Beringen

 

0492 22 44 69

lien.vanlangenaeker@rimo.be

“Ons Centrum”

Lutgarde Wellens

Projectmedewerker

Dienstverlening

Leopoldsburg

 

0497 58 43 50

lutgarde.wellens@rimo.be

“Buurtwerk Steenveld & Waterstraat”

Sema Yildiz

Opbouwwerker

Buurten

Beringen

 

0497 58 43 79

sema.yildiz@rimo.be

“Algemeen beleid”

Diana Zangari

Stafmedewerker

Heusden-Zolder

 

0490 56 50 74

Diana.zangari@rimo.be